J

Personeelsleden

Personeelsleden

Hieronder vindt u op alfabetische volgorde de namen van de locatieleiding en het personeel van de locatie De Ring:

Personeelsleden

Dhr. A. Liebe     

Locatiedirecteur

a.liebe@csgliudger.nl

Mw. G. Akkerman          

Docent/stagebegeleider

g.akkerman@csgliudger.nl

Dhr. B. Agema 

Docent/stagebegeleider

b.agema@csgliudger.nl

Dhr. P. Bergsma

Docent

p.bergsma@csgliudger.nl

Mw. W. Bijma  

Schoolmaatschappelijk werker

w.bijma@csgliudger.nl

Mw. T. Bijma – Stienstra

Logopedist        

t.stienstra@csgliudger.nl

Dhr. E. de Boer

Docent/stagebegeleider

e.boer@csgliudger.nl

Dhr. H. de Boer

Onderwijsassistent        

h.boer@csgliudger.nl

Mw. J. Dam

Docent

j.dam@csgliudger.nl

Dhr. H. Dijkstra                

Docent

h.dijkstra@csgliudger.nl

Dhr. B. Efdé      

Docent

b.efde@csgliudger.nl

Dhr. K. van der Heide    

Docent

k.heide@csgliudger.nl

Dhr. J. van ’t Hoff

Docent / stagecoördinator

j.hoff@csgliudger.nl

Dhr. T. de Jong

Docent

t.jong@csgliudger.nl

Mw. P. Kuipers

Docent / zorgcoördinator

p.kuipers@csgliudger.nl

Mw. A. Kuperus              

Docent

a.kuperus2@csgliudger.nl

Mw. W. Cuperus – v/d Meer

Docent

w.meer@csgliudger.nl

Mw. J. van der Molen

Orthopedagoog / psycholoog

j.molen@csgliudger.nl

Mw. Kloosterman – Polet

Docent

p.polet@csgliudger.nl

Dhr. H. Reatsch

Conciërge          

h.reatsch@csgliudger.nl

Dhr. D. Regnerus

Docent

d.regnerus@csgliudger.nl

Mw. A. Stornebrink

Docent / onderwijscoördinator

a.stornebrink@csgliudger.nl

Mw. M. Veenstra

Locatiesecretaresse      

m.veenstra2@csgliudger.nl

Mw. B. Wielenga

Onderwijsassistent

b.wielenga@csgliudger.nl

 

CSG Liudger te Burgum, Drachten en Waskemeer

0512 305 700

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.