Raai

Personeelsleden

Hieronder vindt u de namen en e-mailadressen van de teamleiders en het onderwijsondersteunend personeel van de locatie Raai. Deze contactgegevens en die van de andere personeelsleden van locatie Raai kunt u ook vinden op het leerlingenportaal.

Locatiedirecteur

Naam Emailadres
Ina Everts i.everts@csgliudger.nl


Teamleiders

Naam Afdeling E-mailadres
Mevr. M. Kamman teamleider klas 1 m.kamman@csgliudger.nl
Dhr. Geert Jan Renkema teamleider klas 2/3 g.renkema@csgliudger.nl
Dhr. Peter van der Peppel teamleider havo 4/5 p.peppel@csgliudger.nl
Dhr. B. van Rooij teamleider vwo 4/5/6 b.rooij@csgliudger.nl


Zorgcoördinator

Naam E-mailadres
Mw. Aafke de Jong a.jong@csgliudger.nl     


Dyslexiecoach

Naam E-mailadres
Mw. Hilda Tjepkema h.tjepkema@csgliudger.nl


Opleider in school

Naam E-mailadres
Mw. Jon Keun     j.keun@csgliudger.nl


Coördinator tto (tweetalig onderwijs)

Naam E-mailadres
Mw. Jelleke Wierdsma j.wierdsma@csgliudger.nl      


Coördinator technasium

Naam E-mailadres
Dhr. Roelof Brinksma r.brinksma@csgliudger.nl            


Coördinator gebouw

Naam E-mailadres
Dhr. Jan Fokkens   j.fokkens@csgliudger.nl


Decanen

Naam Afdeling E-mailadres
Mw. Mieke van Schepen decaan havo m.schepen@csgliudger.nl
Mw. Grietje Soet decaan vwo g.soet@csgliudger.nl


Vertrouwenspersonen

Naam E-mailadres
Mw. Christien Smit c.smit@csgliudger.nl   
Dhr. Jo Hoekstra j.hoekstra@csgliudger.nl

 

  • Weekthema Oase: Wie ben ik?

    Jezelf leren kennen, dat is een hele klus. Een ánder werkelijk leren kennen, dat is misschien nog lastiger.  

    lees meer
  • Weekthema Oase: Wie ben ik?

    Jezelf leren kennen, dat is een hele klus. Een ánder werkelijk leren kennen, dat is misschien nog lastiger.  

    lees meer

Andere locaties:

Maak een keuze...

CSG Liudger te Burgum, Drachten en Waskemeer info@csgliudger.nl 0512 305 700