J

Feestelijke afsluiting van het schooljaar

Feestelijke afsluiting van het schooljaar

De laatste week voor de zomervakantie was een feestje op De Ring! De leerlingen konden dit bijzondere jaar afsluiten met sport en spel, klimmen, suppen en survival. Er is feestelijk afscheid genomen van Fase 3-leerlingen bij de uitreiking van het Diploma PrO en er zijn Las-diploma's, KAS diploma's en vele andere certificaten uitgereikt. We zijn supertrots op onze leerlingen en op onze school en wensen iedereen een fijne zomervakantie! 

 

CSG Liudger te Burgum, Drachten en Waskemeer

0512 305 700

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.