Veel belanstelling voor Open Lessen locatie Waskemeer

Woensdag 7 november zag er voor veel groep 7/8-leerlingen uit de regio van Waskemeer iets anders uit dan anders: ze maakten op CSG Liudger Waskemeer kennis met het voortgezet onderwijs op locatie Waskemeer!  De leerlingen werden 's ochtends met bussen opgehaald bij de basisschool en zochten rond 11.00 uur een plekje in het atrium van locatie Waskemeer. Na een woord van welkom en het verdelen van groepen, gingen de lessen van start. Zo'n 165 kinderen volgden 4 lessen. Van Nederlands en Frans tot wiskunde en beeldende vakken en van muziek en lichamelijke opvoeding tot leefstijl. Iedereen sloot af met keuzewerktijd (KWT). Het programma werd onderbroken voor een overheerlijke lunch. Rond 15.00 uur kwam het programma tot een einde en verlieten de kinderen vol nieuwe indrukken onze school.

We willen alle kinderen van de verschillende basisscholen bedanken voor hun aanwezigheid, enthousiasme en inzet! We zien jullie graag tijdens het Open Huis op woensdag 30 januari weer terug. Op die manier krijg je een goed beeld van onze school!

 


  • Weekthema Oase week 47: Bang

    Ken jij dat een moeilijke of vervelende klus die je gedachten helemaal beheerst?  

    lees meer

CSG Liudger te Burgum, Drachten en Waskemeer info@csgliudger.nl 0512 305 700