J

Ouder- en leerlingenraad

Ouder- en leerlingenraad

Ouderpanel, -raad en -klankbordgroep
Iedere locatie heeft een ouderpanel, - raad of -klankbordgroep, waar ouders in zijn vertegenwoordigd. Zij praten met elkaar over het beleid en de activiteiten van de locatie en geven gevraagd en ongevraagd advies.

Ouderpanel Burgum: ouderpanel.burgum@csgliudger.nl         
Klankbordgroep ouders Raai: klankbord.raai@csgliudger.nl
Ouderraad Splitting: ouderraad: splitting@csgliudger.nl
Klankbordgroep ouders De Ring: dering@csgliudger.nl
Klankbordgroep ouders Waskemeer: waskemeer@csgliudger.nl

Leerlingenraden
Naast een ouderpanel, -raad of -klankbordgroep heeft iedere locatie een leerlingenraad. Zij praten net als de ouders over het beleid en de activiteiten van de locatie en geven gevraagd en ongevraagd advies.

Leerlingenraad Burgum: burgum@csgliudger.nl
Leerlingenraad Raai: leerlingenraad.raai@csgliudger.nl
Leerlingenraad De Ring: dering@csgliudger.nl
Leerlingenraad Splitting: splitting@csgliudger.nl
Leerlingenraad Waskemeer: waskemeer@csgliudger.nl

CSG Liudger te Burgum, Drachten en Waskemeer

0512 305 700

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.