Contactpersonen

Ben jij je met je ouder(s)/verzorger(s) aan het oriënteren op een middelbare school? Op elke locatie zijn er contactpersonen die je graag verder helpen en je vragen beantwoorden.

Vragen of meer informatie? Neem contact op!

Jannechien van der Kooi (vmbo)
j.kooi@csgliudger.nl | 0511 460 260

Roelof Dijkstra (havo en vwo)
r.dijkstra@csgliudger.nl | 0511 460 260

Eeltje Poeze  (vmbo, havo en vwo)
e.poeze@csgliudger.nl | 0516 421 681

Sandra de Jong
s.jong@csgliudger.nl | 0512 305 700

Jaap Willem van der Linden
j.linden@csgliudger.nl | 0512 305 700

Hilbrand Visser
h.visser@csgliudger.nl | 0512 513 836

Bij ons op school sta je er niet alleen voor, we doen het samen! We vinden het belangrijk dat jij je weg vindt en voldoende aandacht krijgt. Op de pagina Begeleiding vind je een overzicht (en contactgegevens) van de afdelingen en mensen die naast de docenten betrokken zijn bij jouw begeleiding.

Heb je nog vragen over dit onderwerp?

Neem dan gerust contact op via ons algemene e-mailadres.